22 січня 2018

20-21 січня 2018 року на базі кафедри іноземних мов відбулися тренінги з підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови шкіл і закладів вищої освіти м. Суми та Сумської області. Організатори тренінгів та лектори – носії мови, волонтери Корпусу Миру США в Україні, які працюють у школах, університетах та центрах розвитку громад Сумської області. Тематика тренінгів охоплювала засоби підвищення мотивації студентів, адаптації матеріалів з підручника, стилі вивчення і викладання англійської мови,  проблеми ефективності розвиток навичок спілкування та інше. Директори  тренінгів Teachers Camp Excite – Бенджамін Стьюарт та Лорен Граббс. Лектори та тренери – Гленн Андерсон, Лоренс Кан, Аарон Кеннет, Жаклін Вайт, Катерін Мензіес. Подібні заходи є особливо актуальними в умовах штучного середовища вивчення іноземної мови. Постійне оновлення підходів до вивчення мови, пристосування до нових умов життя не виходить з розряду актуальних питань освіти.