06 листопада 2013

31 жовтня – 3 листопада 2013 року в м. Харкові пройшли змагання VIІ Міжнародного турніру з бадмінтону серед ветеранів та любителів «Слобожанська осінь - 2013».

В турнірі прийняли участь близько 200 спортсменів з різних куточків України, Росії та Молдавії. В жіночому парному розряді категорії «45+» впевнену перемогу отримали представники факультету ІФСК Сумського державного університету в складі Оксани Гладченко (кафедра іноземних мов) та Антоніни Сірик (кафедра фізичного виховання і спорту). Антоніна Сірик також виборола першість  в особистому заліку, а Оксана Гладченко стала срібною призеркою в змаганнях змішаних пар.