08 червня 2017

За ініціативи профспілки СумДУ 7 червня викладачі кафедри іноземних мови взяли участь у тренінгу з командоутворення. Завдання тренінгу – розвинути навички кооперації та взаємодопомоги, налагодити процеси комунікації у колективі, визначити сильні сторони учасників та розподілити ролі у команді, проаналізувати особливості процесу прийняття рішень у команді. Тренінг провела Людмила Колісник, канд. психол. н., практичний психолог Психологічної служби СумДУ. Викладачі кафедри іноземних мови діагностували свої функціонально-рольові позиції у команді та з’ясували причини успішності колективної роботи. Учасники тренінгу задоволені результатами, їм спільними зусиллями досить швидко вдалося вирішити ряд завдань. Найцікавішим виявилося завдання з мотузкою. Деякі вперше взяли участь у психологічному тренінгу і хотіли б ще раз повторити цей досвід. На нашу думку, згуртованість колективу є запорукою успішності кафедри. Відповідальна за командоутворення по кафедрі – Наталя Усенко.