18 жовтня 2016

Балом хризантем вітав викладачів кафедри «Фельдман-Екопарк» (Feldman Ecopark) 08 жовтня 2016 року. Регіональний ландшафтний парк в Дергачівському районі Харківської області демонстрував більше 30 видів хризантем, виведених харківськими та західноєвропейськими колекціонерами.
Один з об'єктів природно-заповідного фонду України, масштабний благодійний проект МБФ «Фонду Олександра Фельдмана» також має зоопарк, який налічує біля 2000 тварин. В зоні Контактного зоопарку відвідувачі мають можливість погодувати та погладити так звану тактільну групу тварин.
На території ландшафтного екопарку розташовані затишні альтанки, в яких викладачі мали змогу попити чаю з самовару та насолодитися чудовою природою.