22 вересня 2016

Викладачі та співробітники кафедри іноземних мов пройшли курс підвищення  кваліфікації «Технічна підтримка дистанційних курсів» 30.06.16 – 13.07.16 та вдосконалили навички роботи з електронними засобами навчання, що дозволить значно підвищити якість процесу викладання. Електронні засоби навчального призначення орієнтовані на індивідуалізацію навчання, самоосвітню діяльність студентів. Педагогічні програмні засоби – майбутнє навчальної літератури. Вони приваблюють використанням найсучасніших мультимедійних технологій: великою кількістю анімацій, відеосюжетами, звуковим супроводом, інтерактивністю.