21 травня 2016

Студенти 2-4 курсу спеціальності «Журналістика» разом з викладачем кафедри іноземних мов Оленою Чуйко та викладачем кафедри журналістики та філології Юлією Бондаренко відвідали Німеччину.

Знання іноземної мови є однією із найголовніших переваг для сучасного журналіста, а в такому ж мовному середовищі вона засвоюється краще. Майбутні журналісти отримали можливість удосконалити знання німецької мови за допомогою освітньої німецької програми DAAD (Німецька служба академічних обмінів), яка пропонує стипендії студентам, аспірантам, молодим вченим на навчання, літні курси, магістерські програми та стажування у Німеччині. У межах грантової навчальної подорожі до Німеччини «Studienreisen» група відвідала університети Регенсбурга, Пассау, Айхштетта, Вільний український університет та медіа організації, такі як ZDF, MünchenTV, BayerischeRundfunk, Donakurier та ін.