28 березня 2016

24 березня 2016 року на кафедрі іноземних мов Сумського державного університету з успіхом пройшлаювілейна X всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів “With Foreign Languages to Mutual Understanding, Better Technologies and Ecologically Safer Environment” (з іноземними мовами до взаєморозуміння, кращих технологій та екологічно безпечного навколишнього середовища). Конференція проводилася з ініціативи ЛНМЦ - Лінгвістичного навчально-методичного центру кафедри іноземних мов та Cтудентської лінгвістичної науково-проблемної лабораторії. Метою конференції було залучення широкого загалу студентів та аспірантів до дискусійних форм роботи з активним використанням іноземної мови тавдосконалення вміння презентувати матеріали та висловлювати власну точку зору іноземною мовою професійного та академічного спілкування. Урочисто прозвучало відкриття заходу англійською, німецькою та французькою мовами — робочими мовами конференції.

Учасників конференції привітали проректор з наукової роботи Чорноус А. М., в.о. декана факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Медвідь О. М. та завідуюча кафедри іноземних мов Литвиненко Г. І.

Виступаючі представляли факультети Електроніки та інформаційних технологій, технічних систем і енергоефективних технологій, економiки та менеджменту,іноземної філології та соціальних комунікацій, медичного інституту. Вперше виступали студенти із-за кордону. Так блискучу презентацію німецькою мовою представила студентка із Алмати Марія Тян. У роботі конференції активно брали участь студенти Сумського Машинобудівного коледжу разом зі своїми викладачами. Так студенти Гураль Н., Дербеньов К., Курганов Т., Литовка А., Олістратенко З., Толстошеєва А. під керівництвом викладача Косової Т. М. презентувала ідеї щодо технічних інновацій, які покращують наше життя.

Студенти представили більше 50 презентації, під час яких жваво обговорювалися досягнення в області інформаційних технологій, робототехніки, машинобудування, інновацій в медицині, юриспруденції та досліджень, що передбачають технології майбутнього. Студенти продемонстрували вміння презентувати власні ідеї іноземною мовою, захищати власну точку зору та ставити цікаві питання до доповідача. По закінченню конференції кожен учасник був нагороджений сертифікатом.