09 березня 2016

2 березня на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.053.06 Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди відбувся захист кандидатської дисертації викладача кафедри іноземних мов СумДУ Інни Олексіївни Зайцевої на тему «Формування професійних компетентностей майбутніх учителів філологічних спеціальностей в умовах дистанційного навчання» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Колектив кафедри іноземних мов  вітає Інну Олексіївну Зайцеву з цією визначною подією та бажає нових наукових здобутків, реалізації творчих задумів. Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде міцне здоров`я та підтримка родини.