17 лютого 2016

Колектив кафедри іноземних мов щиро вітає викладача Усенко Наталію Миколаївну із захистом кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 - теорія навчання за темою «Формування пізнавальної самостійності старшокласників в евристичному навчанні».
Захист відбувся 16 лютого 2016 року під час засідання спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04 у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди.

Зичимо Наталії Миколаївні успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров`я, вдача, підтримка родини та колег!