Стипендія від Гете-Інституту
Ст. викладач кафедри іноземних мов, канд. пед. наук Зайцева І.О. отримала стипендію (грант) від Гете-Інституту на стажування в місті Schwäbisch Hall (Швебіш-Халль, Німеччина). Підвищення кваліфікації з тематики використання проєктів із залученням цифрових технологій на занятті з німецької мови складався з трьох етапів. Перший етап – підготовчий – був проведений онлайн під керівництвом викладачів Гете-Інституту м. Київ (27.04 – 26.05.2020). Другий етап – стажування – було замінено на онлайн курс у зв’язку з COVID-19 (13.07-24.07.2020; 27.07-30.07.2020). Онлайн-стажування було проведено під керівництвом досвідчених викладачів з Німеччини та Австрії. Під час стажування учасники проєкту мали змогу ознайомитись з сучасними технологіями і методиками викладання німецької мови. Курс з підвищення кваліфікації “Projekte im Unterricht” – це не тільки удосконалення професійних компетенцій, а й дружнє спілкування з викладачами-учасниками різних країн. Третій етап (заключний) було проведено з 02.11.20 по 08.11.20 р., який завершився спільними презентаціями учасників проекту. Впродовж усього тижня викладачі навчальних закладів Польщі, Македонії, Сербії, Індії, Єгипту, Росії, України, Словаччини та ін. поділились досвідом та знаннями, набутими протягом двох етапів онлайн курсів та можливостями застосування їх на практиці. Всі учасники отримали сертифікат.

Ст. викладач кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук Алексахіна Т.О. отримала індивідуальний грант на участь у 18 щорічному конгресі “Insulin Resistance, Diabetes & Cardiovascular Disease” (03 - 06 грудня 2020 року). Ця діяльність була спланована та реалізована відповідно до основних напрямків політики Ради з акредитації безперервної медичної освіти завдяки спільному спонсорству PESI Inc. та Фонду метаболічної ендокринної освіти. Отримано сертифікат.