Кафедра іноземних мов має певні здобутки в галузі міжнародної діяльності та забезпечення академічної мобільності. Продовжується співробітництво з Ліонським університетом, Франція, ст. викл. Алексахіна Т.О. взяла участь у Мультикультурному Міжнародному Тренінгу для учасників освітнього процесу, що здобувають ступінь доктора філософії у рамках Програми Ліонського Университету (Lion 2).

У 2018 р. ст.викладач Козаченко Ю.В.  отримала  індивідуальний грант «Organization of Didactic Process, Educational Programs, Innovativa Technologies and Scientific Work in Wyzsza Szkola Biznesu – National Louisa University», 11-19 June, 2018, Poland.

У 2018 р. ст.викладач Гладченко О.Р.  отримала  індивідуальний грант TEFL (Teaching English as a Foreign Language) Корпусу Миру США, м.Житомир, м.Ірпінь, 01.08.2018 – 25.10.2018.