10 лютого 2019 року волонтери Корпусу Миру США в Україні провели семінари-тренінги для викладачів англійської мови "Camp Excite Teacher Training February 2019" в рамках міжнародногопроекту Корпусу Миру США в Україні та Центру Європейських ініціатив.

Старші викладачі кафедри іноземних мов Оксана Гладченко та Вікторія Курочкіна відвідали семінари-тренінги та отримали сертифікати.

Семінари, які були присвячені "Student Empowerment", проводили носії мови-волонтери Корпусу Миру США в Україні Серена Беркович, Лерри Кан, Сен Йо, Джейкоб Сміт та інші. Теми сесійбули присвячені "Learner Autonomy", "Morton's Fork", "How to facilitate students' speaking", " Games at English class", " Socratic seminar", "Students active participation in the life of society".

Програма:

• Aranna - Using Mobile Devices in the Classroom;
  • Ross - Speaking and Student Confidence
  • Gabe - Interractive Lessons
  • Tacob - Civic Engagement
  • Raven - Morton's Fork (about the differentiated approach)
  • Larry - Power Point in the Classroom

Аудиторія семінарів охоплювала викладачів із закладів загальної середньої освіти міста Сум та Сумської області, а також закладів вищої освіти Сумської та Харківської областей.