21 грудня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.053.01 СумДПУ ім. А. С. Макаренка відбувся захист дисертації викладача кафедри іноземних мов СумДУ Симоненко Наталії Олександрівни на тему «Організація самостійної роботи студентів у вищих медичних навчальних закладах США»  на здобуття ступеня кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Дослідженння присвячене визначенню теоретичних, нормативних, курикулярних та методичних основ організації самостійної роботи студентів у медичних закладах вищої освіти США для обґрунтування можливостей творчого використання елементів позитивного американського досвіду в Україні.

Вітаємо дослідницю, бажаємо нових наукових здобутків та творчої наснаги!