31 травня 2018

З 17 по 20 травня 2018 року викладач кафедри іноземних мов Олена Чуйко відвідала семінар з підвищення кваліфікації DEUTSCHLAND-AKADEMIE для викладачів німецької мови та студентів, які її вивчають. Учасниками були понад 70 осіб з 19 міст України: німецька мова об’єднала схід і захід, північ і південь – від Луцька до Маріуполя, від Львова до Сум, від Чернівців та Ужгорода до Харкова. Воркшопи проводили запрошені лектори ДААД – Антьє Зоммерфельд (Мінськ), Міхаель Бек (Львів), Карстен Грунвальдт (Суми), Олаф Міттельштрас (Дніпро), мовний асистент Давіна Наталі Ланг (Львів) та референти – Ольга Дзикович та Оксана Туришева (Київ). Презентації проводили також Михайло Костюк, Ольга Тибор та Володимир Пінковський, лектор ДААД Андре Бьом.

Захід відбувся на кафедрі німецької філології СНУ імені Лесі Українки за підтримки Німецької академічної служби обмінів та лектору DAAD Andre Böhm та завдяки фінансовій допомозі Міністерства іноземних справ ФРН.