07 лютого 2018

Ще одна група працівників ПАТ «Сумського НВО», одного з найбільших у Європі машинобудівних комплексів з випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, пройшла курс Business English та вдосконалила свої навички володінні розмовною англійською. Менеджери з відділу продажу та закупівель поповнили власний запас бізнес-лексики і відпрацювали навички іншомовного спілкування у контексті бізнес-тематики.

Забезпечення та організація курсу – Лінгвістичний Навчально-методичний Центр кафедри іноземних мов СумДУ. Викладач курсу – Алла Миколаївна Дядечко, доцент кафедри іноземних мов СумДУ.

Слухачі курсу з нетерпінням чекають наступного етапу вивчення у 2018 році.