04 листопада 2017

26 - 29 жовтня 2017 р. у Харковi вiдбувся мiжнародний турнiр з бадмiнтону " Слобожанська осiнь", в якому брали участь бiльше 200 спортсменiв з Украiни, Молдови, Iндii та Росii. Серед учасникiв були i викладачi СумДУ: старший викладач кафедри iноземних мов Оксана Гладченко та старший викладач кафедри фiзвиховання Антоніна Сiрик.

Вони вдали виступили на змаганнях і стали переможцями та призерами унаступних категорiях: Оксана Гладченко та Антоніна Сiрик вибороли друге мiсце у парнiй категорii 50+; Оксана стала бронзовою призеркою у змiшанiй категорii 55+. Антоніна стала переможцем у одиночнiй та змiшанiй категорiях 50+.