20 вересня 2017

Викладачі кафедри Інна Зайцева та Світлана Міхно взяли участь у роботі Всеукраїнської літньої школи «ACADEMIC ENGLISH FOR GLOBAL AUDIENCE» від Української асоціації когнітивної лінгвістики і поетики, яку організовував Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк, кафедра англійської філології), Київський національний лінгвістичний університет, Центр когнітивних і семіотичних досліджень КНЛУ 14-16 вересня 2017 року.

ТЕМАТИКА літньої школи з академічного письма англійською мовою включала наступне:

• Англомовний академічний дискурс в міжнародному контексті.
  • Стильові та жанрові особливості англомовних наукових текстів.
  • Словник-тезаурус академічних кліше.
  • Структурування англомовної наукової статті з гуманітарних наук .
  • Принципи реферування та анотування наукових текстів англійською мовою.
  • Підготовка англомовних публікацій для наукометричних періодичних видань.
  • Запобігання плагіату в англомовних наукових публікаціях.

Для проведення літньої школи було запрошено:

• проф. Жаботинську С.А. (Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького), автора англо-україно-російського словника-тезауруса наукових кліше;
  • проф. Яхонтову Т.В.(Львівський національний університет ім. Івана Франка), директора Центру англомовної академічної комунікації;
  • доц. Федорів Я.Р. (Національний університет "Києво-Могилянська академія"), фахівця з проблем англомовної академічної риторики та академічного письма;
  • проф. Малгожату Халадевіч-Гжеляк (Технологічний університет м. Ополе, Польща), члена редколегії наукового часопису International Journal of Social Science Studies;
  • доц. Михайлову І.І. (Київський національний лінгвістичний університет), тренера проекту Британської Ради Researcher Connect для молодих науковців.

Майкл Хадсон (старший методист Dinternal-Book – ексклюзивного представника видавництва PEARSON в Україні) виступив з презентацією стосовно сучасних підходів до вивчення англійської мови та онлайн матеріалів до курсів. Також тренери школи поділилися власним досвідом участі у програмах Fulbright. Робочою мовою літньої школи була англійська.

ІНШІ ФОТО - https://elearning.sumdu.edu.ua/s/49-f7d