05 вересня 2017

28 серпня 2017 року старший викладач кафедри іноземних мов Ніна Мальована взяла участь у тренінгу "Інтернаціоналізація як інструмент розвитку лідерського потенціалу університету" в рамках проекту TEMPUS "Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту ELITE" Інституту вищої освіти НАПН України. Тренінг проходив у залі засідань Вченої ради інституту у м. Київ та був присвячений наступним питанням:

• Інтернаціоналізація вищої освіти і лідерство
  • Комплексна стратегія інтернаціоналізації університету: ключові принципи розроблення і самооцінювання якості її реалізації (Доповідач: доктор філософських наук, професор Степаненко І.В.)
  • Реалізація програм подвійних спільних ступенів: світовий досвід (Доповідач: кандидат педагогічних наук, доцент Дебич М.А.)

Додому учасники заходу поверталися з новими ідеями та готові до нових досягнень у наступному навчальному році.