14 липня 2017

Викладач кафедри іноземних мов Ніна Мальована взяла участь у роботі міжнародної міждисциплінарної конференції “Україна-Польща: економічні та соціальні виклики 2030”, яка відбулася 30 червня - 02 липня 2017 року у місті Варшава (Республіка Польща). Конференція організована Університетом Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією АDD. Метою міжнародної конференції є сприяння міжкультурному порозумінню та діалогу шляхом освіти. Важливим компонентом конференції була низка міжнародних молодіжних обмінів та підготовка проектів для молодіжних працівників в сфері теоретичного та практичного навчання.