26 червня 2017

Завершився англомовний літній денний табір у СумДУ під керівництвом Бенджаміна Джефрі Стьюарта 21 червня 2017 року. Дякуємо спікерам за цікаві зустрічі та обговорення. Серед них студенти СумДУ Дарина Денисенко, Дмитро Криштоп, Катерина Галустян, Дмитро Швачко; викладач Алла Дядечко, художниця Ліля Кавлюк, Артем Оберланд (user interface designer), Рубен Ван Дер Марк (волонтер Центру Європейських Ініціатив), Омар Бартос та Бенджамін Стюарт (волонтери Корпусу Миру США в Україні). Це унікальна можливість практикувати спілкування англійською мовою використовуючи теми, які сприяють розвитку навичок необхідних для становлення соціальної зрілості та адаптації молоді у суспільстві, а саме, міжнародна академічна мобільність, соціальна активність, волонтерство, лідерство, спорт та американська культура, студентське життя. Учасники табору мали змогу дізнатися про відношення до волонтерства, спорту та соціальної активності за кордоном та порівняти нову інформацію з українськими традиціями. Про студентське життя та навчання з власного досвіду розповіли Джейда (з Іллінойсу), Джефрі (з Техасу) та Натан (з Каліфорнії). Студенти, школярі міста Суми та викладачі з нетерпінням чекають на наступні табори від кафедри іноземних мов за участю волонтерів Корпусу Миру США в Україні.