19 травня 2017

Представники кафедри іноземних мов та Лінгвістичного навчально-методичного центру (ЛНМЦ) СумДУ відвідали м. Львів з робочою поїздкою, метою якої було ознайомлення з досвідом роботи споріднених кафедр львівських вишів, насамперед Центру англомовної академічної комунікації ЛНУ ім. І. Франка, який очолює один з провідних фахівців цієї галузі професор, доктор філологічних наук, стипендіат програм IREX та Фулбрайта Яхонтова Тетяна Вадимівна.

Тетяна Вадимівна розповіла про напрями діяльності свого центру, особливості навчання магістрантів, аспірантів та фахівців різних спеціальностей письмової англомовної комунікації, насамперед аналітичному письму в академічному та науковому середовищах. У свою чергу, завідувач кафедри Галина Литвиненко та директор ЛНМЦ кафедри іноземних мов СумДУ Світлана Золотова поділились досвідом організації позааудиторної та наукової роботи зі студентами за допомогою Лінгвістичного навчально-методичного центру кафедри, співробітництва центру з підприємствами та установами м. Суми, використання інтерактивних методик навчання іноземних мов.

Також було обговорено можливості подальшого співробітництва між двома центрами, яке буде корисним для викладачів та студентів наших університетів.