15 лютого 2017

Проект кафедри іноземних мов «Міжкультурний діалог» виграв фінансування в рамках пітчингу проектів СумДУ. Презентацію креативних ініціатив провело студентське самоврядування СумДУ спільно з Британською радою в Україні.

Автори проекту – викладачі кафедри іноземних мов Світлана Міхно, Вікторія Курочкіна, Світлана Золотова, а також студенти наукового гуртка кафедри іноземних мов Катерина Корж, Олександра Тверезовська, Катерина Шамкало, Ірина Швецова, Станіслав Смоленко, Ілля Совенко, Діана Козлова та інші. Мета їхнього проекту – забезпечити студентів, викладачів та учнів необхідними знаннями, вміннями та навичками для успішного ведення міжкультурного діалогу іноземною мовою (англійською), також він спрямований на подолання проблеми ізольованості молоді від інших культур, обмеженості кола спілкування з представниками інших культур та з носіями англійської мови, недостатнього рівня міжкультурної толерантності та труднощів міжкультурного спілкування.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо плідної праці!