26 травня 2016

Студент ІV курсу спеціальності «Журналістика» Іван Бондаренко та студентка ІІІ курсу спеціальності «Маркетинг» Єсенія Макаренко принесли у скарбничку факультету іноземної філології та соціальних комунікацій призові місця, які завоювали у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю. Змагання проходили в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова.

Студенти взяли активну участь в секції «Соціологія, менеджмент і психологія».

Іван Бондаренко отримав диплом ІІІ ступеня. На розсуд поважного журі майбутній мас-медійник запропонував тему «Гендерні особливості при вивченні та викладанні іноземних мов»  («Gender Features in Learning and Teaching English»). Науковий керівник студента-журналіста – ст. викл. кафедри іноземних мов Ніна Мальована.

Єсенія Макаренко посіла ІІ місце. Тема її виступу – «Гендерне квотування як механізм залучення жінок до органів представницької влади» («Gender quotas as a mechanism of involving women in the bodies of representative power»). Підготували до наукових змагань майбутнього маркетолога викладачі факультету ІФСК – доцент кафедри філософії, політології та соціальних інноваційних технологій Андріана Костенко, ст. викл. кафедри іноземних мов Вікторія Курочкіна.

Вітаємо студентів ті їхніх керівників із перемогою! Зичимо невпинного наукового руху!