21 квітня 2016

03.03.2016 відбулось відкрите підсумкове заняття на курсах англійської мови для викладачів СумДУ, які викладають дисципліни для іноземних студентів. Заняття відвідали декан факультету підвищення кваліфікації викладачів, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Надія Миколаївна Костюченко, науковий співробітник факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету д.т.н. Дмитро Криворучко та інші. Викладачі успішно представили зразки лекцій з профільних дисциплін, демонструючи здобуті навички спілкування іноземною мовою.

8.04.2016 відбулось підсумкове заняття на курсах англійської мови викладачів медичного інституту, інституту економіки та менеджменту, а також співробітників університету. Випускники презентували свої лекції англійською мовою, включно автореферати дисертацій та результати своїх наукових досліджень. Викладачі мають наміри продовжувати вивчення іноземної мови та підготуватись до іспиту на  рівень В2.