Перелік дисциплін, які викладаються на кафедрі:

Іноземна мова - 1 курс, 2,5 кредитів у першому семестрі, 2,5 кредитів у другому семестрі. Диф. залік. Викладають всі викладачі кафедри.

Латинська мова та медична термінологія - 1 курс медичного інституту.  1,5 кредитів у першому семестрі та другому семестрі всього. Диф. залік. Викладають - Міхно, Нефедченко, Козаченко,  Симоненко.

Інозем. мова міжкультурного спілкування - 2 курс ДЗВ. 5 кредитів у першому семестрі, 5 кредитів у другому семестрі. Диф. залік. Викладають - Дядечко, Башлак, Курочкіна, Подолкова, Мальована, Міхно.

Іноземна мова (професійного спілкування) - 2 курс медичного інституту, 3 кредити у першому семестрі, 3 кредити у другому семестрі. Диф. залік. Викладають - Курочкіна, Дунаєва, Усенко, Козаченко.

Іноземна мова (поглиблений курс) - 4 курс. 1,5 кредитів у першому семестрі, 1,5 кредитів у другому семестрі. Диф. залік. Викладають всі викладачі кафедри.

Іноземна мова ЗМІ - 3 курс, ІФСК.  Викладають - Початко, Мальована.

Іноземна мова за професійним спрямуванням - 1 курс, магістри. 5 кредитів у першому семестрі, 2,5 або 3 кредити в залежності від спеціальності. Диф. залік. Викладають - Морозва, Муліна, Мальована, Початко, Усенко, Дунаєва, Зайцева, Дядечко, Плохута, Гладченко.

Іноземна мова за професійним спрямуванням - 1 курс, магістри, ІФСК. Диф. залік. Викладають - Башлак, Золотова.

Іноземна мова за професійним спрямуванням - 1 курс, магістри заочного відділення. Викладають - Зайцева, Початко, Морозова, Дунаєва, Мальована.

Англійська мова академічного спрямування, аспіранти. 5 кредитів у першому семестрі, 5 кредитів у другому семестрі. Іспит. Викладають - Литвиненко, Золотова, Подолкова, Дядечко, Мальована, Плохута.

Німецька мова на усіх курсах і спеціальностях. Кількість кредитів співпадає з англійською мовою в залежності від курсу. Диф. залік.  Викладають - Зайцева, Козаченко.

Французька мова на усіх курсах і спеціальностях. Кількість кредитів співпадає з англійською мовою в залежності від курсу. Диф. залік. Викладають - Алексахіна, Козаченко.