Кафедра іноземних мов має певні здобутки в галузі міжнародної діяльності та забезпеченні академічної мобільності.

Студенти продовжують розвивати міжнародні зв’язки з Ліонським університетом, започатковані старшим викладачем Алексахіною Т.О. (за угодою про співпрацю, що було підписано у 2016 р.).

У 2019 р. старший викладач Гладченко О.Р. отримала індивідуальний грант TEFL (Teaching English as a Foreign Language) Корпусу Миру США, за проектом «Розвиток громад в Україні», а також працювала мовним і культурним фасілітатором з волонтерами Корпусу Миру США, навчаючи їх української мови та культури в період з 30.07.2019 р. по 17.10.2019 р.

Старший викладач кафедри Зайцева І.О. отримала грант від Гете-Інституту на участь у конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій», який відбувся у Києві 15-16 листопада 2019. Організаторами цього заходу були Міністерство освіти і науки України, Посольство Федеративної Республіки Німеччина та Гете-Інститут. Зайцева І.О. взяла участь у дискусіях, воркшопах та практичних семінарах німецькою мовою, де експерти з різних країн поділилися своїми думками та досвідом щодо використання на заняттях цифрових технологій.

Старший викладач кафедри Зайцева І.О. також була учасником мовного семінару DAAD «Креативне письмо німецькою мовою», який проходив у три етапи на базі Львівського національного університету ім. І. Франка та отримала відповідний сертифікат.

Підвищення кваліфікації викладачів за кордоном та за участю міжнародних організацій

Старший викладач Золотова С.Г. з 02.07.19 р. по 08.07.19 р. взяла участь у програмі підвищення кваліфікації «Сучасні методи навчання, науково-педагогічний розвиток, дистанційна освіта та міжкультурна комунікація в системі загальноєвропейського освітнього простору» на базі Метрополітного університету, Прага (Чеська республіка).

Старший викладач кафедри Мальована Н.В. з 01.05.19 р. по 07.06.19 р. пройшла підвищення кваліфікації в центрі освіти для дорослих VHS DW International (м. Фрідріхсгафен, Німеччина)

Викладачі кафедри Міхно С.В., Зайцева І.О., Мальована Н.В. з 22.11.19 р. по 23.11.19 р. взяли участь у тренінгах “Incorporating Media Literacy in English Language Teaching and Learning in the 21st Century” (за спонсорством U.S. Embassy in Ukraine). Вони ознайомилися з особливостями впровадження елементів медіаграмотності у процес вивчення англійської мови, використання медіаресурсів, оскільки медіаобізнаність як компонент медіаосвіти є важливою складовою її модернізації та сприятиме побудові в країні інформаційного суспільства.

Викладачі кафедри (Золотова С.Г., Литвиненко Г.І., Плохута Т.М., Міхно С.В., Курочкіна В.С., Дядечко А.М.) є членами IATEFL (Міжнародна асоціація викладачів англійської мови як іноземної). Групу координує Золотова С.Г. Кожного року члени асоціації беруть участь у семінарах, симпозіумах і міжнародних конференціях від IATEFL.

Грантова діяльність

Старший викладач кафедри Мальована Н.В.  пройшла підвищення кваліфікації за грантовою програмою в центрі освіти для дорослих VHS DVV International, м. Фрідріхсгафен (земля Баден-Вюртемберг, Hімеччина) з 1.05 по 7.06 2019 року. Сертифікат.