Програма міжнародної мобільності (підвищення кваліфікації) Алексахіна Т.О., Усенко Н.М., Курочкіна В.С. (Університет Люм`єр Ліон 2 Франція).

Загальноуніверситетський грант "Міжкультурний діалог"  Литвиненко Г.І., Золотова С.Г., Курочкіна В.С. Міхно С.В. (Британська Рада)

Загальноуніверситетський грант Студентський лідерський офіс Литвиненко Г.І., Золотова С.Г., Козаченко Ю.С., Міхно С.В. (Польща)

Індивідуальний грант за фінансуванням міжнародних та іноземних організацій "Літні мовні інтенсивні курси" Зайцева І.О. Гете інститут (Німеччина)

Грант. Міжнародна міждисциплінарна наукова конференція в рамках наукового проєкту "Україна-Польща: економічні та соціальні виклики 2030", 30 червня - 02 липня 2017 р.,м.Варшава (Республіка Польща). Конференція організована Університетом Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Iнститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IMANS) та Фундацією ADD. Cертифікат.