Викладач кафедри Чуйко О.А. отримала грант від DAAD, Німеччина, на стажування  та підвищення кваліфікації з 30.04.2016 р. по 15.05.2016 р.

Викладач Алексахіна Т.О. отримала освітній грант «Erasmus + staff teaching mobility» на стажування  та викладацьку роботу  у Франції, університет Люмьєр (Ліон 2).

Ст. викладач Гладченко О.Р. пройшла  стажування  в Державному  університеті  медицини  та фармакології в Молдові з 29.06 по 05.07.2016р.

У 2016 р. кафедрою подавалась заявка на участь у грантовій програмі ERASMUS + у розділі «Стратегічне партнерство у сфері освіти , професійної підготовки та молоді»  за темою «Developing spirituality, citizenship and multicultural literacy through learning foreign languages» . Але заявку не було розглянуто з провини представника Євросоюзу.

Як результат перемовин з Корпусом Миру США з 01.12.2016 р. на кафедрі працює волонтер цієї організації. Він проводить навчальну роботу на І та на ІІ курсах у відповідності до навчальних планів, а також  веде 2 тематичних дискусійних  гуртка.