Початко Тетяна Володимирівна

старший викладач

Працює в СумДУ з 1.06.1994 р.

На 2015 р. загальний педагогічний стаж складає 26 років.

Укладач шести навчально-методичних матеріалів та двох термінологічних словників для студентів спеціальності «Право» та «Журналістика».

У 2015 р. до публікації підготовлено навчально-методичні матеріали «Media&Advertising»для студентів I-II курсів спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Останні наукові дослідження були пов’язані з соціально-етичними проблемами політкоректності в сучасній англійській мові. Стаття по цій темі була розміщена у збірнику наукових праць VII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції: «Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах Європи та Азії», 29-30 листопада, 2014 р. – Переяслав-Хмельницький, Державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди – с. 264-266.

Окрім викладацької роботи виконує обов’язки заступника декана факультету ІФСК з виховної роботи та опікується позанавчальною діяльністю студентів.

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ЖТ, РКhttp://elearning.sumdu.edu.ua/s/3c-59m