Дядечко Алла Миколаївна

Доцент

Випускниця Сумського державного педуніверситету 1977 р. Працює в СумДУ з 1980 р. У складі кафедри іноземних мов з 1988 року. У травні 1995 року захистила кандидатську дисертацію після навчання в аспірантурі Мінського державного лінгвістичного університету (м.Мінськ, республіка Білорусь)

Кандидат філологічних наук (загальне мовознавство)

dyadechko@hotmail.com

робоче місце –викладацька кафедри ін.мов (к.1202)

Викладає наступні курси:

Англійська мова для студентів 1-го курсу,

Англійська мова за вибором для студентів 2-го курсу,

Англійська мова професійного спілкування для магістрантів спеціальностей «Прикладна математика» та «Менеджмент та адміністрування»,

Англійська мова для аспірантів 1-го року навчання.

Має наступні доручення: відповідальна за організацію навчального процесу та викладання іноземних мов за вибором, за підготовку до захисту дипломних робіт іноземними мовами, за проведення щорічної наукової конференції викладачів, співробітників, студентів та аспірантів СумДУ.

Маю багаторічний досвід навчання англійської мови викладачів СумДУ, працівників промислових компаній та державних установ м.Суми.

Сфера наукових інтересів: методика викладання англійської мови для дорослих, лексикологія та семантика англомовних технічних та художніх текстів.

Додаткова інформація: у вільний час люблю подорожувати.