Морозова Ірина Анатоліївна

Старший викладач кафедри іноземних мов

Бібліографічна інформація:

1977-1982 — Сумський педагогічний університет ім. А. С. Макаренка.

1982-1994 — Школи міста Суми

1994-2007 — старший викладач англійської мови в військовому інституті ракетних військ і артилерії СумДУ, Україна.

2007-дотепер — старший викладач кафедри іноземних мов СумДУ.

1998 (3.05-31.10) — навчання у Лінгвістичний школі Канадських Збройних Сил (Canadian Forces Language School, Ottawa, Canada).

2000 (12.08-16.10) — навчання у Лінгвістичному інституті Міністерства Оборони США (Defence language institute, Lakeland, Texas, USA) курси викладання для офіцерів-миротворців.

Наукові інтереси:

- Впровадження методів комунікативного підходу в процесі навчання іноземної мови.

- Методика навчання англійської мови академічного спілкування

Основні публікації останніх років:

- Idioms via metaphors. ХІХ Міжнародна наукова конференція “Мова і культура” ім. проф. Бурило. Науковий журнал “Мова і культура”, 2011 р.

- Семантичні групи сполучень в українській мові за сучасної англійської мови (на матеріалі економічної термінології) V всеукраїнська науково-практична конференція “Проблема викладання іноземних мов у ВНЗ”. м. Київ, НАУ, 2012 р, стр. 200-205.

- The development of communicative competence of teachers, who work with foreign students. Збірник наукових статей міжнародної науково-практичної конференції “Педагогічні проблеми становлення сучасного фахівця”. Харків, ХНЕУ, червень 2014, с. 119-123.

- Формування комунікативних навичок у процесі вивчення іноземної мови академічного спілкування. Збірник наукових статей міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні питання освіти і науки”. 10-11 Листопада 2015 р. Національна Академія Національної Гвардії України, Харків, ХОГОКЗ, 2015, с. 80-84.

Для студентів (методичні матеріали):

TEST (Health and Sport)

- Збірник вправ з граматики англійської мови для студентів 2-го курсу усіх спеціальностей денної форми навчання.

- Marketing and management (course for masters).

- Marketing II. Grammar.

- Marketing II. Tests.

- Збірник граматичних вправ з англійської мови для студентів ОКР “Магістр” спец. 8.03050801.

Контакти:

Адреса: Кафедра іноземних мов