Золотова Світлана Григорівна

Старший викладач кафедри іноземних мов СумДУ

Біографічна інформація

• 1971 – 1975: Сумський Педагогічний інститут, Україна
  • 1978 – 1993: освітні заклади м. Дрогобича, Львівської області
  • 1993 – 2000: школи міста Суми
  • 2000 – 2004 : викладач інституту артилерії міста Суми
  • 2004 – до сьогоднішнього часу – старший викладач кафедри іноземних мов СумДУ, директор Лінгвістичного навчально-методичного центру.

Наукові інтереси

• Розвиток методичних компетенцій викладача для навчання іноземної мови старшої аудиторії: аспірантів та викладачів, які викладають предмети англійською мовою для студентів іноземців;
  • Методика навчання англійської мови академічного спілкування;
  • Впровадження принципів критичного мислення в процесі навчання іноземної мови.

Кваліфікаційний рівень

• 1993 рік курси підвищення кваліфікації, проведені американськими викладачами Мовного Інституту Чікаго (10.05 – 10.06) при Дрогобицькому Педагогічному Інституті;
  • 2001рік (01.01 – 31.03) – навчання у Лінгвістичному інституті Міністерства Оборони США (Defense Language Institute, Lackland, Texas) курси викладання для офіцерів-миротворців.
  • Член IATEFL – міжнародної асоціації викладачів англійської мови.

Основні публікації останніх років

• Facing new challenges in ESP teaching // Матеріали VII Всеукраїнської науково-практичної конференції "Гуманітарні проблеми становлення сучасного фахівця". – Київ, 2006.
  • Creation of Positive Socio-Emotional Climate in ELT Process // Матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції “Наукові дослідження – теорія та експеримент 2008” Полтава 2008 С. 39-41.
  • Запровадження новітніх інтерактивних технологій у сучасному процесі викладання граматики англійської мови у немовних вузах.- Матеріали IV Міжн. наук-метод. конф.Лінгвістична підготовка студент нефілол. спец. у контексті Бол.процесу.Одеса: видавництво "ВМВ", 2013р.
  • The development of communicative competence of teachers, who work with foreign students. Збірн. наук. статей міжн.наук-практ. конф.Пед. проблеми становлення сучас.фахівця.Харків ХНЕУ, червень 2014, с.119-123/
  • Формування у студентів критичного мислення в процесі навчання англійської мови для академічних цілей.Збірник наукових праць IX міжнародн. наук.-практ. конф. Вища освіта Укр. у контексті інтеграції до Євроосвітнього простору. Київ.20-22 листопада 2014.
  • Формування комунікативних навичок у процесі вивчення іноземної мови академічного спілкування. Збірн. наук. статей міжн.наук-практ. конф. Актуальні питан. освіти і науки, 10-11 листоп. 2015, Нац.Академ. Нац.гвардії Укр.Харків ХОГОКЗ, 2015, с.80-84.

Для студентів (методичні матеріали)

MARKETING AND MANAGEMENT (course for masters)

MARKETING II. GRAMMAR

MARKETING II. TESTS

POSTGRADUATES MATERIALS. ZOLOTOVA

ENGLISH FOR UNIVERSITY TEACHERS.PART 1.

English for university teachers

Адреса: Кафедра іноземних мов