Литвиненко Галина Іванівна

Завідувачка кафедри, доцент.

Закінчила Сумський державний педагогічний університет у 1968 році та Московський державний інститут іноземних мов у 1979 році. Отримала вчене звання доцента у 1992 році. Цього ж року очолила кафедру іноземних мов. Пройшла стажування у США вигравши гранти Міжнародного бюро з наукових досліджень та обмінів (IREX): у 1993 році за програмою «Літня мовна школа для викладачів англійської мови» в університеті Old Dominion, штат Вірджинія (2 місяці) та у 1995 році за Регіональною програмою наукових обмінів в Texas Tech University, штат Техас (3 місяці).

Оприлюднено 73 наукових та навчально-методичних праці.

Наукові інтереси: методика викладання іноземних мов та прикладна лінгвістика (словотворення в термінологічних системах, стилістичні особливості наукових та науково-технічних текстів, технічний переклад, навчання різним видам мовленнєвої діяльності, особливості письмових видів комунікації, інноваційні комунікативні технології у навчанні іноземних мов).

Основні наукові та навчально-методичні публікації Литвиненко Галини Іванівни

Матеріали для аспірантів 2-го року навчання

Learn to Write in English (є в бібліотеці СумДУ, № 947)
Грамматическое задание