ПІДГОТОВЧІ КУРСИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДЛЯ ЗДАЧІ ВСТУПНОГО ІСПИТУ ДО МАГІСТРАТУРИ)

СУМСЬКИЙ  ДЕРЖАВНИЙ  УНІВЕРСИТЕТ

провідний навчальний заклад регіону найвищого рівня акредитації

ПРОВОДИТЬ НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ  КУРСИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська, німецька, французька) ДЛЯ ЗДАЧІ  ВСТУПНОГО  ІСПИТУ  ДО  МАГІСТРАТУРИ

(для студентів  заочників, які мають ступінь бакалавра

Підготовчі курси проводяться з метою надання допомоги студентам бакалаврам успішно підготуватися до вступного іспиту до магістратури, поновити знання з іноземної мови.

Підготовка до екзамену до магістратури студентів заочників буде здійснюватися висококваліфікованими викладачами кафедри іноземних мов Сум ДУ у Лінгвістичному науково – методичному центрі університету. Згідно з програмою курсів  в процесі підготовки використовуються сучасні навчально методичні комплекси зарубіжних видань, проводяться поточні тести у комп’ютерному класі та лінгафонному кабінеті.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ: відповідно до комплектації груп.

ЗВЕРТАТИСЯ: м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2 - головний  корпус, кімната 1211, Лінгвістичний центр кафедри іноземних мов, тел: 68-77-87