Лінгвістичний навчально-методичний центр (ЛНМЦ)

ПРО ЦЕНТР

При кафедрі іноземних мов працює госпрозрахунковий Лінгвістичний навчально-методичний центр, який надає додаткові освітні послуги студентам з різним рівнем володіння іноземною мовою, організує та проводить курси вивчення англійської, німецької та французької мов різних рівнів складності для викладачів, працівників університету, підприємств міста, а також спеціалізовані курси з підготовки до вступу в магістратуру, захисту дипломів іноземною мовою, поїздки за кордон, тощо.

Завдяки щорічній конференції для студентів та аспірантів, яка проводиться іноземними мовами студентська молодь залучається до науково – творчої діяльності.

ПОДІЇ

•    Для висококваліфікованих, досвідчених викладачів ЛНМЦ вже стало традицією надання додаткових освітніх послуг зовнішньому замовнику – підприємствам міста, зокрема з вивчення ділового мовлення для працівників Обласної Міграційної служби та курси технічної англійської мови професійного спілкування для АО «Сумський завод «Насосенергомаш» (ОАО «Група ГМС»), ПАТ Сумського машинобудівного науково-виробничого обєднання,  Гуала Пак, Гуала Кложерс, Технології, Торгового Дому НІКМАС та інших підприємств міста.

•    На курсах вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька) проходять підготовку студенти, які мають намір здійснювати поїздки за кордон за програмою “Work and Travel”, брати участь у міжнародних програмах академічного обміну студентів.

•  У Лінгвістичному Центрі СумДУ пройшли методичне стажування викладачі Машинобудівного коледжу м. Суми.

НОВИНИ НА КУРСАХ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

•    Лінгвістичний Центр активно проводить підготовку дорослих слухачів  - аспірантів, викладачів та співробітників університету до оволодіння навичками спілкування академічною англійською мовою (EAP – англійська мова професійного спілкування) та запрошує усіх бажаючих до співпраці.

•    Короткострокові курси  - 8 годин та 16 годин ( за вибором студента) дають можливість усім бажаючим підготуватися до захисту дипломів англійською мовою.

• Особливий статус мають курси підготовки до вступу до магістратури. Висококваліфіковані викладачі пропонують курси на 24, 32 та 16 годин з інтенсивного вивчення граматичних аспектів, які включені в тести на вступні іспити в магістратуру.

•  Наймолодші слухачі віком від 4 до 10-11 років тепер мають нагоду розпочати, або продовжити вивчення Цікавої Англійської в різновікових групах на курсах тривалістю 24 години. Заняття будуть організовані у відповідності до сучасних методик навчання наймолодшої аудиторії з використанням сучасних підручників Oxford University Press.

До уваги усіх бажаючих навчатися на курсах вивчення іноземних мов! Запис на курси проводиться постійно. Заняття проходять за гнучким розкладом за побажанням студентів та слухачів з метою надання зручності тим, хто навчається на курсах.

КУРСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Розпочинаємо набір всіх бажаючих (студентів, викладачів, співробітників університету) на курси при Лінгвістичному центрі кафедри іноземних мов, а саме:

- поглиблене вивчення граматики різного рівня

- оволодіння професійною лексикою

- курси для аспірантів з оволодіння навичками академічної англійської

- курси для закордонних подорожей

- підготовка до захисту дипломів англійською мовою

- підготовка до вступного іспиту до магістратури

- підготовка до тестування IELTS, PTE