Лінгвістичний навчально-методичний центр (ЛНМЦ)

ПРО ЦЕНТР
При кафедрі іноземних мов працює госпрозрахунковий Лінгвістичний навчально-методичний центр, який надає додаткові освітні послуги студентам з різним рівнем володіння іноземною мовою, організує та проводить курси вивчення англійської, німецької та французької мов різних рівнів складності для викладачів, працівників університету, підприємств міста, а також спеціалізовані курси з підготовки до вступу в магістратуру, захисту дипломів іноземною мовою, поїздки за кордон за програмою "Work and travel", тощо.
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-51-01
При Лінгвістичному центрі створено студентську Лінгвістичну науково - проблемну лабораторію для залучення студентської молоді до науково – творчої діяльності. Центр запровадив щорічні конференції для студентів та аспірантів, які проводяться іноземними мовами.
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/138-x-vseukrajinska-naukovo-praktichna-konferentsiya-studentiv-aspirantiv-ta-vikladachiv-with-foreign-languages-to-mutual-understanding-better-technologies-and-ecologically-safer-environment
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/145-konkurs-posteriv
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/81-to-make-the-world-smarter-and-safer
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/47-viii-vseukrajinska-naukovo-praktichna-konferentsiya-studentiv-aspirantiv-ta-vikladachiv-to-live-in-a-safer-world
Наукова лабораторія видає збірник матеріалів щорічних конференцій ЛНМЦ    http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-4,
а також організовує підготовку студентів до участі у конференціях з використанням аудіо та відеотехніки.

ПОДІЇ
•    Для висококваліфікованих, досвідчених викладачів ЛНМЦ вже стало традицією надання додаткових освітніх послуг зовнішньому замовнику – підприємствам міста. У 2015 – 2016 навчальному році успішно були завершені курси з вивчення ділового мовлення для працівникам Обласної Міграційної служби та курси технічної англійської мови професійного спілкування для АО «Сумський завод «Насосенергомаш» (ОАО «Група ГМС»)
•    На курсах вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька) проходять підготовку студенти, які мають намір здійснювати поїздки за кордон за програмами “Work and Travel”, брати участь у міжнародних програмах академічного обміну студентів та стати учасниками поїздок по грантам.
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/158-osvitnya-podorozh-do-nimechchini
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/56-parizh
•    Члени Студентської лінгвістичної науково-проблемної лабораторії при ЛНМЦ організували творчу зустріч зі студентами із Туреччини та провели обговорення суспільного життя молоді двох країн за круглим столом. Жваве спілкування засвідчило про необхідність вивчення англійської як мови міжнародного спілкування. Студенти обговорювали повсякденне життя, події спорту та культури. Українська сторона продемонструвала фільм про наше місто Суми.
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/110-delegatsiya-z-turechchini
•    Регулярно відбуваються засідання, круглі столи та інші заходи за участю членів студентської лінгвістичної науково-проблемної лабораторії. Активні, ініціативні до наукової роботи студенти, які мають рівень володіння іноземною мовою (англійською) не нижче Intermediate у 2016 році вже увійшли до складу оргкомітету студентської конференції ЛНМЦ і стали керівниками секцій.
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/134-programa-kh-vseukrajinskoji-naukovo-praktichnoji-konferentsiji-studentiv-aspirantiv-ta-vikladachiv-with-foreign-languages-to-mutual-understanding-better-technologies-and-ecologically-safer-environment-na-24-bereznya-2016-roku
•  У Лінгвістичному Центрі СумДУ пройшли методичне стажування викладачі Машинобудівного коледжу м. Суми.

НОВИНИ НА КУРСАХ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
•    Лінгвістичний Центр активно проводить підготовку дорослих слухачів  - аспірантів, викладачів та співробітників університету до оволодіння навичками спілкування академічною англійською мовою (EAP – англійська мова професійного спілкування) та запрошує усіх бажаючих до співпраці.
•    Короткострокові курси  - 8 годин та 16 годин ( за вибором студента) дають можливість усім бажаючим підготуватися до захисту дипломів англійською мовою.
• Особливий статус мають курси підготовки до вступу до магістратури. Висококваліфіковані викладачі пропонують курси на 24, 32 та 16 годин з інтенсивного вивчення граматичних аспектів, які включені в тести на вступні іспити в магістратуру.
•    !Увага. Наймолодші слухачі віком від 4 до 10-11 років тепер мають нагоду розпочати, або продовжити вивчення Цікавої Англійської в різновікових групах на курсах тривалістю 24 години. Заняття будуть організовані у відповідності до сучасних методик навчання наймолодшої аудиторії з використанням сучасних підручників Oxford University Press.
До уваги усіх бажаючих навчатися на курсах вивчення іноземних мов! Запис на курси проводиться постійно. Заняття проходять за гнучким розкладом за побажанням студентів та слухачів та для надання зручності тим, хто навчається на курсах.

КУРСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Розпочинаємо набір всіх бажаючих (студентів, викладачів, співробітників університету) на курси при Лінгвістичному центрі кафедри іноземних мов, а саме:- поглиблене вивчення граматики різного рівня
- оволодіння професійною лексикою
- курси для аспірантів з оволодіння навичками академічної англійської
- курси для закордонних подорожей
- підготовка до захисту дипломів англійською мовою
- підготовка до вступного іспиту до магістратури
- підготовка до тестування IELTS
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/54-drugij-nabir-na-kursi-ielts-vzhe-rozpochavsya
http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-43-31/155-vikladachi-sumdu-vivchayut-anglijsku