Інформація щодо вступного іспиту з іноземної мови до магістратури СумДУ

У зв’язку з проведенням обов’язкових вступних іспитів з іноземної мови до магістратури до відома студентів та деканатів доводиться наступна інформація.

У цьому році радикально змінився формат вступного іспиту до магістратури з іноземної мови. За вимогою Міністерства освіти екзамен буде проводитися у форматі, що відповідає за своєю складністю рівню загальноєвропейських вимог В1. Це означає, що екзаменаційний тест буде складатися із 5 завдань: чотири об'ємні тексти на логічне мислення, сприйняття і осмислення інформації, визначення наявності чи відсутності певної інформації в тексті. Останнє завдання – на знання основних граматичних аспектів.

Для підготовки студентів до здачі вступного іспиту кафедра іноземних мов СумДУ проводить платні підготовчі курси при Лінгвістичному центрі обсягом 16, 24, 32 години в залежності від рівня володіння іноземною мовою бажаючих навчатися на курсах. Групи формуються по 7–15 чоловік. Вартість залежить від обсягу курсу.

Підготовка до екзамену буде здійснюватися у Лінгвістичному навчально-методичному центрі університету (головний корпус, 12 поверх). Згідно з програмою курсів в процесі підготовки використовуються сучасні навчально методичні комплекси зарубіжних видань, проводяться поточні тести у комп’ютерному класі та лінгафонному кабінеті.

Висококваліфіковані викладачі кафедри іноземних мов допоможуть студентам бакалаврам успішно підготуватися до вступного іспиту до магістратури та поновити знання з іноземної мови.

Надання більш детальної інформації та запис на курси здійснюється постійно, ауд. Г – 1211 або 1202.

Тел. 68-77-87, моб. 050-52-615-92.