Літній денний табір англійською мовою

За сприяння кафедри іноземних мов СумДУ та за участю волонтерів Корпусу Миру США в Україні планується проведення літнього денного табору у СумДУ англійською мовою «BEN’S ENGLISH DAY SUMMER CAMP». Метою табору є розвиток навичок необхідних для становлення соціальної зрілості та адаптації молоді у суспільстві, а також практика навичок спілкування англійською мовою. Початок роботи табору - середина червня 2017 року. Запрошуються усі охочі. Детальна інформація на офіційному сайті кафедри іноземних мов kim.sumdu.edu.ua, бажано повідомити про вашу участь у таборі за електронною поштою msvmikhno@gmail.com або s.mihno@el.sumdu.edu.ua. Запрошуємо організації та цетри міста стати нашими партнерами.

Реєстрація

Додаткова інформація - https://elearning.sumdu.edu.ua/s/fa-egc

Розмовна англійська з волонтером Себастіаном

Кафедра іноземних мов надає можливість практикувати Вашу англійську шляхом обговорення цікавих і корисних тем. Запрошуємо усіх охочих студентів (усіх курсів і спеціальностей), а також викладачів і співробітників на зустрічі з волонтером Центру Європейських Ініціатив Себастіаном Ванкієвічем. Розмовні зустрічі англійською мовою проходитимуть кожного вівторка з 7 березня о 16.00, в аудиторії Г1201

Матеріали курсу знаходяться за наступним посилання https://elearning.sumdu.edu.ua/s/fe-dc0

Англійський розмовний клуб з носієм мови

Англійський розмовний клуб кафедри іноземних мов з носієм мови Бенджаміном Джеффрі Стьюартом в середу о 15.00, четвер о 16.00 ауд. Г1209.
Оновлення розкладу за наступним посиланням:
https://elearning.sumdu.edu.ua/s/21-cft

Курси польської мови початкового рівня

Волонтерські курси польської мови початкового рівня з 23 лютого кожного четверга о 15.00, ауд 1209, запрошуються усі охочі, курси веде носій мови Себастіан Ванкевіч (Sebastian Wankiewicz), волонтер Центру Європейських Ініціатив.

Матеріали курсу знаходяться за наступним посилання https://elearning.sumdu.edu.ua/s/fe-dc0

Інформація щодо вступного іспиту з іноземної мови до магістратури СумДУ

У зв’язку з проведенням обов’язкових вступних іспитів з іноземної мови до магістратури до відома студентів та деканатів доводиться наступна інформація.

У цьому році радикально змінився формат вступного іспиту до магістратури з іноземної мови. За вимогою Міністерства освіти екзамен буде проводитися у форматі, що відповідає за своєю складністю рівню загальноєвропейських вимог В1. Це означає, що екзаменаційний тест буде складатися із 5 завдань: чотири об'ємні тексти на логічне мислення, сприйняття і осмислення інформації, визначення наявності чи відсутності певної інформації в тексті. Останнє завдання – на знання основних граматичних аспектів.

Для підготовки студентів до здачі вступного іспиту кафедра іноземних мов СумДУ проводить платні підготовчі курси при Лінгвістичному центрі обсягом 16, 24, 32 години в залежності від рівня володіння іноземною мовою бажаючих навчатися на курсах. Групи формуються по 7–15 чоловік. Вартість залежить від обсягу курсу.

Підготовка до екзамену буде здійснюватися у Лінгвістичному навчально-методичному центрі університету (головний корпус, 12 поверх). Згідно з програмою курсів в процесі підготовки використовуються сучасні навчально методичні комплекси зарубіжних видань, проводяться поточні тести у комп’ютерному класі та лінгафонному кабінеті.

Висококваліфіковані викладачі кафедри іноземних мов допоможуть студентам бакалаврам успішно підготуватися до вступного іспиту до магістратури та поновити знання з іноземної мови.

Надання більш детальної інформації та запис на курси здійснюється постійно, ауд. Г – 1211 або 1202.

Тел. 68-77-87, моб. 050-52-615-92.

Студентський офіс лідерства іноземними мовами.

З метою пошуку нових українських лідерів та розвитку лідерських навичок студентів на кафедрі іноземних мов працює “Студентський офіс лідерства іноземними мовами”. Робочі мови офісу: англійська, німецька, українська, російська, французька.

STUDENT LEADERSHIP OFFICE
Зустрічі-засідання кожної п'ятниці о 12.50, аудиторія Г 1209
розклад засідань - https://elearning.sumdu.edu.ua/s/c1-dlf