Знати англійську - корисно

На кафедрі іноземних мов, Сумського державного університету, викладач з англійської мови, Небогіна Олена Дмитрівна та студенти группи 31 (1): Милашечкин Олександр, Пугач Михайло, Тевосян Артем, Ляшко Владислав та Гапон Владислав, провели творче заняття з теми “Чому корисно вивчати англійську мову?”

На занятті було проведено аудіювання тексту, використано техніку, яка сприяє налаштуванню на творчу роботу, виконано художнє та інформативне оформлення постера.

Ми створили квітку - постер, вона демонструє п’ять найбільш вживаних дієслів в англійській мові, а також містить інформацію про те, чому людині бажано володіти іноземною мовою сьогодні.

Студенти проявили ініціативу, та виготовили постер у 3-D форматі.

Під час заходу ми стали командою, зарядилися позитивною енергією і гарним настроєм.

Дякую усім за участь.

Викл. каф. іноземних мов Небогіна О.Д.