Другий набір на курси IELTS вже розпочався!

Перша група студентів закінчила курс з підготовки до іспиту IELTS, який на постійній основі проводиться кафедрою іноземних мов СумДУ.

Окрім стратегічних навичок, необхідних для складання цього міжнародного екзамену з англійської мови, слухачі курсу отримали масу позитивних вражень від спілкування з іноземними студентами, які допомагали з мовним клубом.

На заняттях з IELTSстуденти виконували завдання з типових тестів екзамену, слухали лекції англійською мовою, а також дискутували на різноманітні теми, використовуючи активний словарний запас. Інтенсивний курс тривав чотири місяці, і за цей періодучасники групи здружилися та почали проводити позакласні заходи "по-англійськи", на які запрошували іноземних студентів та розмовляли лише англійською мовою!

Набір другої групи з підготовки до IELTS вже розпочався, а студенти, які вже успішно здали даний міжнародний екзамен обіцяли підтримати новий набір!

За додатковою інформацією звертайтеся до Лінгвістичного навчально-методичного центру кафедри іноземних мов http://kim.sumdu.edu.ua/index.php/uk/2013-07-16-11-51-01/49-ielts