Наукова діяльність студентів

19-20 квітня 2018 року на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся конкурс студентських наукових робіт. Кафедру іноземних мов представляла Тетяна Третяк, група М-61, науковий керівник – Світлана Міхно.

Роботу на тему «Іноземні студенти як окрема соціальна група: особливості комунікативної адаптації» було відібрано та включено в програму II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціолінгвістики, який має статус міністерського (відповідно до вимог Положення про проведення Конкурсу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. № 1364).

За результатами конкурсу Тетяна Третяк отримала диплом учасника від професора Святослава Пилипчука, декана філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Бажаємо молодій дослідниці подальших успіхів!