Викладач кафедри іноземних мов Сумського державного університету Плигун Олена Андріївна відвідала мовні курси в Німеччині за грантовою програмою Німецької служби академічних обмінів DAAD

Протягом серпня 2013 року Плигун Олена мала унікальну можливість опинись у німецькому ВНЗ та покращити знання мови, фонетики, літератури та історії. Заняття проходили в одному з найсучасніших та найбільш популярних університетах Німеччини Технічному університеті Ільменау. Учасниками курсу стали представники різних країн світу: України, Росії, Польщі, Чехії, Болгарії, Арменії, Бразилії, Японії, Мексики, Гватемали, США, Марокко.

Досвідченим професорами, докторами філологічних наук було підготовлено цікаву, різноманітну та інтенсивну програму вивчення німецької мови з поглибленим курсом практичної фонетики та риторики. За результатами курсів Плигун Олена отримала сертифікат з відзнакою.

Учасники курсу були залучені не лише до навчального процесу, а й до активного позакласного життя, яке включало концерти камерної музики, вечір народних танців, конкурс презентаційних робіт, екскурсії до Лейпцигу, Ерфурту, Веймару та Берліну. Пощастило також відвідати доповідь Ангели Меркель в місті Ільменау в рамках її передвиборчої кампанії.