Програма Х всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та викладачів “With Foreign Languages to Mutual Understanding, Better Technologies and Ecologically Safer Environment” на 24 березня 2016 року

Програма Х всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та викладачів “With Foreign Languages to Mutual Understanding, Better Technologies and Ecologically Safer Environment”,  яка відбудеться 24 березня 2016 року в Сумському державному університеті (м. Суми).

Робочі мови конференції для виступів на пленарному засіданні – українська, російська англійська, німецька, французька; для виступів у секціях – англійська, німецька.

Регламент роботи конференції:

Початок конференції об 11.00, в ауд. 1305 – пленарне засідання, на якому учасників конференції привітають проректор з накової роботи, проф. Чорноус Анатолій Миколайович, в.о. декана ІФСК, доц. Медвідь Олена Миколаївна, зав. каф. іноз. мов., доц. Литвиненко Галина Іванівна, а також автор і виконавець власних пісень Нікітюк Владислав Петрович.

Робота у секціях:

Секція 1. HIGH TECH TO IMPROVE LIFE IN MODERN WORLD
Розпочинає роботу об 11.30 в ауд. 1208.
Керівники секції – Золотова Світлана Григорівна – директор Лінгвістичного навчально-методичного центру кафедри іноземних мов СумДУ, Совенко Ілля – студент групи ПМ-51, член студентської науково-проблемної лабораторії ЛНМЦ кафедри іноземних мов СумДУ.

У рамках роботи секції плануються наступні виступи учасників:

1. D. V. Taranova, SWARM ROBOTICS, Sumy State University, group FE-41; I. A. Morozova – E L Adviser
2. I. Shakhova, PROSTHETIC NEWS, Sumy State University, group FE – 41; I.A. Morozova – Adviser
3. D. Yurchenko, 3D BIOPRINTING IN BIOTECHNOLOGY, Sumy State University, group FE – 41; I.A. Morozova – Adviser
4. Stas Smolenko, Illia Sovenko, INTERNET PRIVACY, Sumy State University, group PM-51; S. Zolotova - E L Adviser
5. L. Herman, KOMMUNIKATIONSMEDIEN FORSCHER UND JOURNALISTEN «LIEGT» IM PUBLIKUM, Sumy Staatliche Universität, gruppe MDm-41; M. M. Dunaeva - Lehrer-Berater
6. T. Redko, ARBEITSMARKT UND BERUFSCHANCEN IM JOURNALISMUS DES DEUTSCHLANDS, die staatliche Sumyuniversität, die Gruppe MDm-51; M. M. Dunajewa – Senior Lecturer
7. M. Tian, LOGISTIK IN DER MEDIZIN, Deutsch-Kasachische Universität, Gruppe – 3B-VL; S.N. Tochtachunowa – wissenschaftliche Betreuerin
8. Oksana Oparii, TECHNIK, Sumy Staatliche Universität, gruppe SU-21, I.O. Zaitseva – Lehrer-Berater
9. Mark Bezdidko, BIOPRINTER, Sumy State University, group IT-32.2; S. Zolotova - E L Adviser
10. Alina Babenko, Aliona Kotenko, THE EYE TRIBE, Sumy State University, group IT-32.2; S. Zolotova - E L Adviser
11. Andrii Demianenko, Serhii Zelenskyi, AIRBAGS, Sumy State University, group SU-41, N. Mulina – E L Adviser

Секція 2. INNOVATIONS IN THE FIELD
Розпочинає роботу об 11.30 в ауд. 1212.
Керівники секції – Міхно Світлана Василівна – викладач кафедри іноземних мов СумДУ, Черкас Віталій – студент групи ІН-51, член студентської науково-проблемної лабораторії ЛНМЦ кафедри іноземних мов СумДУ.

У рамках роботи секції плануються наступні виступи учасників:

1. Vitalii Cherkas, FROM REAL TO VIRTUAL, Sumy State University, group IN-51; S. V. Mikhno – EL Adviser
2. S.E. Kshniakin, ADAPTIVE CAMOUFLAGE, Sumy State University, gr. IT-41; V. S. Kurochkina – EL Advisor
3. Z. Olistratenko, HIGH TECHNOLOGIES RULE THE WORLD, Machine building college of Sumy State University, group – 313-vs, T.M. Kosova – E L Adviser
4. Maryna Lytvynenko, HYDRAULICS, Sumy State University, group EM-51, I.O. Zaitseva - ELA
5. D. Kurganov, А. Litovka, ITER IS A CHALLENGE OF GLOBAL SOCIETY, Machine Building College of Sumy State University, group 401-о, Т.М. Kosova - E L Adviser
6. K. O. Derbeniov, ECONIMIC AND SOCIAL CHALLENGES OF UKRAINIAN SOCIETY, Machine Building College of Sumy State University, group 310-I, Т.М. Kosova - E L Adviser
7. A.Tolstosheeva. THE ROLE OF FOREIGN LANGUAGES IN MODERN WORLD, Machine building college of Sumy State University, group – 313vs, T.М. Kosova - E L Adviser
8. N. Gural, TREATING DISEASE WITHOUT MEDICINE, Machine building college of Sumy State University, group – 310i, T. M. Kosova –  E L Adviser
9. E.V. Silenko, BRAIN-COMPUTER, Sumy State University, group IT-41; V. S. Kurochkina – E L Adviser
10. V.O. Lisachenko, WIRELESS ENERGY TRANSMISSION, Sumy State University, group IT–31; D. O. Marchenko – E L Adviser
11. Y.O. Plekhanov, THE CARS WITHOUT DRIVERS, Sumy State University, group IT–31; D. O. Marchenko – E L Adviser
12. Maksym Hryzodub, TECHNOLOGIES OF THE FUTURE, Sumy State University, group IT – 51, A.M.Diadechko, E L Adviser

Секція 3. ECOLOGICAL, ECONOMICAL AND SOCIAL CHANGES
Розпочинає роботу об 11.30 в ауд. 1209.
Керівники секції – Мальована Ніна Володимирівна, к.філ.н., ст. викладач кафедри іноземних мов СумДУ, Смірнова Єкатерина – студентка групи РК-31, член студентської науково-проблемної лабораторії ЛНМЦ кафедри іноземних мов СумДУ.

У рамках роботи секції плануються наступні виступи учасників:

1. A. Borschenko, FOREIGN LANGUAGE IS YOUR CHANCE TO SUCCESS, Sumy State University, group PR-51; N.V. Maliovana- E L Adviser
2. K. R. Smirnova, PATRIOTIC SLOGANS IN SUMY COMMERCIAL ADVERTISING, Sumy State University, group RK-31; S.V. Mihno – EL Adviser
3. Bondarenko M.O., DYSON SPHERE, Sumy State University, group IN-41; Bashlak I.A. ELA
4. R. Petrenko, LET’S CLEAN THE OCEAN!, Sumy State University, group SU – 51; I.A. Bashlak – E L Adviser
5. О. Shynkarenko, GREEN ECONOMY, Sumy State University, group Em – 51; O.R.Gladchenko, EL Adviser
6. D. Kozlova, ECOLOGIZATION AS A PART OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT, Sumy State University, group E–51; N.V. Maliovana – E L Advisor
7. K. Teslenko, INNOVATIONS IN MEDICINE AND MODERN LIFE, Sumy State University, group PR – 51; N.V. Maliovana – E L Adviser
8. Y.Mischenko, FUTURE OF MEDICINE, Sumy State University, group IT – 51, A.M. Diadechko, E L Adviser
9. M.Maliuha, THE MAN WHO MAKES THIS WORLD, better Sumy State University, group Em-51; O.R. Gladchenko – EL Adviser

Секція 4. ADVANCEMENTS IN MEDICINE
Розпочинає роботу о 13.00 в ауд. 1208.
Керівники секції – Горобченко Неля Георгіївна, ст. викладач кафедри іноземних мов СумДУ, Романенко Поліна – студентка групи ЛС-402.

У рамках роботи секції плануються наступні виступи учасників:

1. Elpham Nazbar, MEDICINE IN AFGANISTAN, Sumy State University, group LS – 519; H.S. Illina – E L Adviser
2. Bennibor Onisokien, MEDICINE IN NIGERIA, Sumy State University, group LS – 519; H.S. Illina – E L Adviser
3. T.A. Palij, IMPLANTOLOGY, Sumy State University, group SM – 404; O.I. Nefedchenko – E L Adviser
4. D. Pliushchyk, AUTOIMMUNE DISEASES. HOW TO PREVENT THEM?, Sumy State University, group LS-511; V.S. Kurochkina – EL Advisor
5. A.S. Ivanova, THE MOST DANGEROUS DISEASE OF THE XXI CENTURY, Sumy State University, LS-511; Kurochkina – EL Advisor
6. E. M. Nikolaenko, NEW JOINT INITIATIVE TO EXPLORE CLINICAL INTERPRETATION OF MOLECULAR TESTS FOR CANCER, Sumy State University, group LS – 420; V. E. Pronyaeva –ELA
7. O. V. Yarokhno, GLUTAMATE IMAGING MAY GUIDE SURGERY IN ‘NONLESIONAL’ EPILEPSY, Sumy State University, group LS – 420; V. E. Pronyaeva – ELA
8. Yelyzaveta Harbuzova, PHYSIOLOGY, Sumy State University, group LS – 404; N.H. Horobchenko – E L Adviser
9. Ihor Chernetskyi, GENETICS, Sumy State University, group LS – 402; N.H. Horobchenko – E L Adviser
10. Polina Romanenko, CHEMISTRY, Sumy State University, group LS – 402; N.H. Horobchenko – E L Adviser
11. V.Synelnyk, TOP 5 INVENTIONS IN MEDICAL TECHNOLOGY, Sumy State University, group LS-412; V.E. Pronyaeva – E L Adviser
12. Iryna Liubchak, Nastia Koneva, MEDICINE, Sumy State University, group LS – 401; N.H. Horobchenko – E L Adviser