ДЕНДРОЛОГІЧНЕ ДИВО

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ СУМДУ ВІДВІДАЛИ ДЕНДРОЛОГІЧНЕ ДИВО ЧЕРНІГІВЩИНИ ТА ОДНЕ ІЗ СЕМИ ЧУДЕС НАШОЇ КРАЇНИ – ПАЛАЦ В КАЧАНІВЦІ!


18.10.15 викладачі кафедри іноземних мов СумДУ разом з викладачами кафедри філософії відвідали дендрологічне диво Чернігівщини та всієї України, а також одне із семи чудес нашої країни – палац в Качанівці!

Дендрологічний парк «Тростянець», який знаходиться в Ічнянському районі Чернігівської області – це пам’ятка садово-паркової архітектури 19 століття, створена зусиллями Івана Скоропадського – нащадка українського гетьмана.

Свіже повітря, унікальна флора та озера… Всім рекомендуємо відкласти свої справи на деякий час та відвідати цей справжній куточок раю на Чернігівщині, насолодитися тишею і спокоєм природи в цьому краї.


Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» – окраса України, розташована на північному сході Чернігівщини в Ічнянському районі, на березі чарівної річки Смош. Викладачі кафедри відвідали ряд цікавих тематичних виставок та експозицій, які розгорнуто у заповіднику.